Radna tijela Gradskog vijeća

Odbori Gradskog vijeća

Mandatna komisija

  1. Josip Benković, predsjednik
  2. Denis Begić
  3. Luka Jović
  4. Matea Kalamir
  5. Maja Franjo Lipak

Odbor za izbor i imenovanja

  1. Ante Vukelić, predsjednik
  2. Denis Begić
  3. Ante Nekić
  4. Damir Horvat
  5. Krešo Slatković

Odbor za statutarno pravna pitanja

  1. Drago Bago, predsjednik
  2. Marko Gabud
  3. Barbara Knežević
  4. Matija Teur
  5. Martina Mišak Perić

Odbor za financije

  1. Barbara Knežević, predsjednica
  2. Marko Gabud
  3. Luka Jović
  4. Drago Bago
  5. Danijel Saić

Odbor za komunalne djelatnosti

  1. Ante Nekić, predsjednik
  2. Ivan Tomljenović
  3. Nenad Medić
  4. Krešo Slatković
  5. Dalibor Milenkovski

Odbor za društvene djelatnosti

  1. Matea Kalamir, predsjednica
  2. Robert Rumenović
  3. Ivan Tucibat
  4. Dubravka Dujmović Purgar
  5. Martina Mišak Perić

Odbor za prostorno uređenje i zaštitu okoliša

  1. Denis Begić, predsjednik
  2. Jelena Benjak
  3. Tomislav Medić
  4. Darko Milić
  5. Stjepan Đurinski

Odbor za zaštitu prava građana treće životne dobi

  1. Martina Mišak Perić, predsjednica
  2. Milivoj Iveković
  3. Željko Butković
  4. Brankica Šamec
  5. Štefica Vincek Modrušan

Odbor za zaštitu ratnih invalida i stradalnika Domovinskog rata

  1. Lidija Terek Tomac, predsjednica
  2. Mladen Kušer
  3. Duša Šarunić
  4. Dražen Brezec
  5. Dario Lučić

Odbor za međugradsku suradnju

  1. Krešo Slatković, predsjednik
  2. Mario Jurič
  3. Tvrtko Tunjić
  4. Gordan Lopac
  5. Matija Teur

Odbor za imenovanje naselja, ulica i trgova

  1. Damir Horvat, predsjednik
  2. Ante Perić
  3. Matea Kalamir
  4. Ante Kelić
  5. Velimir Kruškovnjak

Odbor za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu

  1. Dubravka Dujmović Purgar, predsjednica
  2. Đurđica Novosel
  3. Kristijan Grgas
  4. Tajana Ban Ćurić
  5. Neven Kuharić

Odbor za zaštitu kulturnih spomenika i baštine

  1. Duša Šarunić, predsjednica
  2. Đurđica Novosel
  3. Kristijan Đurđević
  4. Kazimir Ištuk
  5. Ivana Špoljarić

Odbor za gospodarski razvoj

  1. Marko Gabud, predsjednik
  2. Petar Šimunić
  3. Renato Tomac
  4. Daniela Horvat
  5. Lucija Ivančić

Odbor za predstavke i pritužbe građana

  1. Josip Benković, predsjednik
  2. Krunoslav Magnabosco
  3. Mirjana Katarinčić
  4. Vladimir Saić
  5. Štefica Vincek Modrušan

Odbor za dodjelu javnih priznanja

  1. Željko Turk – predsjednik – gradonačelnik
  2. Matija Teur
  3. Drago Bago
  4. Alan Labus
  5. Vinko Morović
  6. Silvija Bosner
  7. Duša Šarunić
  8. Miroslav Zemljak- preminuo
  9. Mile Ivančić

Odbor se imenuje na vrijeme od 4 godine.
GV je Odbor imenovalo na sjednici održanoj 09.09.2021. godine

Zaključak je objavljen u Službenim novinama Grada Zaprešića br. 02/21.

Ostala radna tijela Gradskog vijeća

Kulturno vijeće

  1. Ines Tvrtković
  2. Sara Blažev
  3. Jadranko Lopatić
  4. Dijana Franić
  5. Maja Jurenić

Odluka o imenovanju članova Kulturnog vijeća

Gradsko povjerenstvo za procjenu šteta od prirodnih nepogoda Grada Zaprešića

  1. Miljenko Šoštarić, za predsjednika
  2. Krešimir Petric, za člana
  3. Renato Turković, za člana
  4. Neven Šimunić, za člana
  5. Jasminka Varupa Krajnik, za članicu
  6. Luka Sinković, za člana
  7. Alen Zlački, za člana

Savjet za zaštitu potrošača javnih usluga

  1. Darko Milić, predsjednik
  2. Goran Aleksić, član
  3. Velimir Kruškovnjak, član
  4. Ivor Benković, član
  5. Ivan Garvanović, član, ujedno i predstavnik Udruge za zaštitu potrošača

Etički odbor

  1. Vinko Vučetić, predsjednik
  2. Darko Milić, član
  3. Đuro Tikvica, član
  4. Nenad Medić, član
  5. Robert Čukoić, član

Vijeće časti

  1. Željko Petrušić, predsjednik
  2. Antun Tomičić, član
  3. Ivan Tucibat, član
  4. Silvija Bosner, članica
  5. Daniela Horvat, članica
Skip to content