Zakaj volim Zaprešić u detaljima

Zaprešićki ljubitelji fotografije ponovno su razveselili svoje sugrađane postavljanjem velike izložbe na Šetnici pod nazivom ‘Zakaj volim Zaprešić?’. Na natječaj su stigli radovi 61 autora, a na izložbi su izložene 42 fotografije koje će tijekom ljeta krasiti Šetalište kardinala Franje Kuharića.

Projekt je to koji podržava Grad Zaprešić budući da je cilj promocija ljepota grada na jednoj od najfrekventnijih lokacija. Ljetna izložba na otvorenom održava se petu godinu, a mi se nadamo da će njeno novo izdanje svima koji prođu Šetnicom otkriti neke zanimljivosti i ljepote našega grada.

Hvala svima koji su sudjelovali i poslali svoje fotografije!

 

Podijeli s prijateljima!
Skip to content