Lovački savez Zagrebačke županije prvak Hrvatske u lovnom streljaštvu
Ekipa Lovačkog saveza Zagrebačke županije osvojila je drugi put zaredom naslov prvaka na 31. Državnom prvenstvu u lovnom streljaštvu održanom u Bzenici.
Najznačajnije nacionalno natjecanje i ove je godine okupilo najbolje lovne strijelce iz cijele Hrvatske, a kroz dva natjecateljska dana sudionici su odmjerili svoje vještine u lovačkom trapu, lovačkom parkuru i karabinu demonstrirajući pritom visoku razinu preciznosti, koncentracije, sportske pripremljenosti i odgovornog rukovanja oružjem. Uz ekipni naslov, LS Zagrebačke županije istaknuo se i pojedinačnim rezultatima, pa je tako titula prvaka pripala Igoru Klariću, dok je Ivan Vitko osvojio drugo mjesto.
Za ekipu Zagrebačke županije nastupio je i pridonio naslovu prvaka i predsjednik zaprešićkog Lovačkog društva Tomislav Bezuh, a ovogodišnje prvenstvo još je jednom pokazalo kako je sportsko lovno streljaštvo važan segment hrvatskog lovstva koji promiče sigurnost, odgovornost, sportski duh i kontinuirano usavršavanje streljačkih vještina.



