Mali Inkerovci osvojili Banja Luka Youth Winter Cup

Sportski uspjeh za pamćenje

Završilo je još jedno izdanje Banja Luka Youth Winter Cup-a, a ove godine turnir je bio posebno uspješan za NK Inker. Prvo mjesto osvojile su čak dvije ekipe, 2015. i 2017. godište, pa je NK Inker dobio i prijelazni pehar kao najuspješniji klub turnira.

Dečki su pokazali pravu borbenost i sportski duh, a nije izostala ni velika podrška roditelja koji su za njih u Zaprešiću pripremili bakljadu i doček vrijedan šampiona, što će im zasigurno još dugo ostati u sjećanju.

Ovaj veliki međunarodni turnir, koji je sve poznatiji i zauzima važno mjesto u regionalnom kalendaru natjecanja, ponovno je pokazao koliko doprinosi sportskom razvoju djece, ali i nogometa u regiji.

Podijeli s prijateljima!
Skip to content